Whatsapp Destek Hattı

Hakkımızda

Vize Türkiye 

Hakkımızda

2003 Yılında Ankara’da kurulmuş olan E&G Turizm olarak, günümüzde aktif olarak tur operatörlüğü, otel ve gemicilik sektörlerinde hizmet vermektedir. Firmamızı uluslararası yüksek standartları hedeflemekte ve global hizmet anlayışının yanı sıra aktif olarak hizmet verdiği destinasyonlarda yerel marketlere adapte olarak müşterilerine arzu edilen servis ve fiyat avantajlarını sunmaktadır.

18 Senelik deneyimin vermiş olduğu güven ile birlikte, günümüzde ürün ve servis gelişiminde teknolojik alt yapı yatırımları devam etmekte fakat öncelikle servis anlayışında insan faktörü ve eğitimi ele alınmaktadır. E&G Turizm yıllık 100.000 adet üzerinde uçak bileti satışı gerçekleştirmekte ve 70’in üzerinde ülkeye Otel, Uçak, Gemi ve Tren rezervasyonların yanı sıra, münferit ve grup turları düzenlemektedir.

Türkiye üzerinden her nereye gitmek isterseniz sizin yanınızda olmaya hazırız. Tüm çabamız, seyahatlerinizi kolay ve konforlu hale getirmek. Bunun için elimizden geldiğince profesyonel bir hizmet dairesi içerisinde yardımcı olmaya adayız.

Vize Türkiye  ekibi olarak uzun süredir piyasada yer almaktayız. Vizyonumuz ve misyonumuz tamamıyla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine odaklı. Dolayısıyla hayallerinizi süsleyen seyahati gerçekleştirmek için sizin yerinize tüm prosedür detaylarını halledebilir, size kolay ve rahat bir seyahat avantajı sağlayabiliriz.

Bugün acente piyasasına göz gezdirdiğinizde onlarcasının hizmet verdiğini görebilirsiniz. Aralarından seçim yaparken kalite, konfor, güven ve en önemlisi de memnuniyet odaklı çalışana şans vermelisiniz. Tüm bu detayları bünyesinde barındıran Vize Türkiye bu sahanın en iyisi olarak tercih edilmeye değerdir.

Biz Kimiz?

Vize Türkiye  ekibi olarak 2000 yılından itibaren hizmet veren vize acente şirketiyiz. A grubu seyahat acentesi belgesi sahibi, işini profesyonel düzeyde gerçekleştiren ve güvenle hizmet eden bir ekipten oluşmaktayız.

Vize başvuru sürecini yalnız başınıza geçirmemeniz, sürecin prosedür kısmını kolayca atlatabilmeniz açısından sizlere hizmet vermekteyiz. Dünyanın neresine olursa olsun istediğiniz tüm ülkelere vize temin edebilmekteyiz. Bize güvenmeniz, kaliteli bir iş çıkarmamız için yeterli.  Tüm bu süreçte bize güvenin, biz vizenizi alalım siz seyahat planınızı yapın.

Misyonumuz

Günümüzde son derece kolay gerçekleşen yurtdışı seyahatleri henüz ilk kez gidecek olanlar için zor görünebilir. Sürecin prosedür kısmı ise pek çok kişinin değerli vaktinin ölmesi manasına gelmektedir. Biz Vize Türkiye olarak sizin değerli vaktinizi kaybetmeden yurtdışına kolaylıkla çıkabilmenizi amaçlamaktayız. Bunun için sahip olduğumuz misyonumuz binlerce müşterimize olduğu gibi size de yardımcı olmak.

Uzun yıllardır piyasada varlığımızı korumakta, bireysel ve grupsal faaliyetlerde söz hakkı elde etmekteyiz. Seyahat gerçekleştirme hayali olan kişilere ister bireysel ister grup olarak hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için misyonumuzun verimli ve donanımlı olduğunu söylememiz mümkündür. Kısaca göz gezdirdiğinizde işbirlikçi tüm üyelerimizle bütünsel çalıştığımızı, pratik ve profesyonel şekilde sürecin üstesinden geldiğimizi görebilirsiniz.

Vize Turkiye Danismanlik

Vizyonumuz

Bir seyahat acentesi olarak temel amacımız; vize sürecinin sıkıntılarından uzak, huzurlu şekilde seyahat etmenizdir. Özellikle vize temin etme aşamasında ihtiyacınız olan tüm yardımı sizlere vaat etmekteyiz.

Bugün sadece bireysel başvurular değil aynı zamanda büyük şirketler ve grup seyahatlerinde de hizmet verirken vizyon sahibi bir şirket olarak daha büyük hedeflere yürümekteyiz. Tüm Türkiye’nin vize işlemlerini tamamlamak, yurttaşlarımızın seyahat haklarını doyasıya çıkarmasını sağlamak emelindeyiz. Bu yolda yürürken gelecek için vakit kaybetmemek adına                        Vize Türkiye’yi denemenizi öneririz.

Hizmetlerimiz

Schengen vizesi ihtiyacı olan ancak süreç içerisinde tüm prosedür, sorumluluklar nedeniyle adım atmaktan korkanlardan biriyseniz bizi aramalısınız. En kısa sürede istediğiniz Schengen vizesini temin edebilir, sürecin sizin için zor geçmesine engel olabiliriz.

Hemen herkesin hayali olan Amerika  Vizesi ve İngiltere vizesi bireysel olarak çok zor alınan vizelerdir. Aylarca koşuşturmanın ardından alınabilme kesinliği olmayan vize türleridir. Biz yıllara dayanan tecrübemizle Amerika ve İngiltere vizesini alarak, seyahat hayalinizi gerçekleştirebiliriz.

Romantik bir tatil için İtalya’ya gitme hayali olan pek çok çift,İtalya vizesi alamadığı için bu hayalini ertelemek zorunda kalmaktadır. Vizetürkiye olarak İtalya vizesini alıp sizi en romantik tatil için hazır kılabiliriz.

Başkonsolosluklarda, büyükelçilik binalarında saatlerce sıra beklemek, hangi evrak hangi adreste günlerce gezip koşuşturmak külfetinden kurtulmak isterseniz Malta vizesinden İtalya vizesine kadar dünyanın her yerinde yanınızda olabiliriz. Zor verilen ve birçok kişinin reddedildiği Malta vizesi, Schengen ya da Amerika vizesi gibi temel vizeleri sizin için temin edebiliriz.

Vize Başvuru İşlemleri

Bir şirket olarak sizler için oldukça zahmetli olan vize başvuru işlemlerini, sizin yerinize biz üstlenebiliriz. Özellikle başvuru süreci öncesi randevu, görüşme, gerekli evraklar, evrak temin süreci oldukça zaman harcanması gereken süreçlerdir. Bunlarla beraber evrakları teslim etme, neticelenmesini bekleme gibi aşamalar sabırsızlanmanın en yoğun olduğu süreçlerdir.

Bizim için önemli olan Fransa ve Etiyopya vizesinden Amerikan vizesine kadar her vize türünden pozitif sonuç alabilmektir. Sizin bireysel olarak yaptığınız hataların neredeyse hiçbirini yapmadığımız için Fransa ve Etiyopya vizesini de İngiltere vizesini de tek seferde alabilmemiz mümkündür. Bu bakımdan bize güvenmeli, seyahat sürecinin tadını çıkarmalısınız.

Bireysel Vize Başvuruları

Türkiye’den Almanya’ya gidecek olan kişiler Almanya vizesi, Amerika’ya gidecek olanlar Amerikan vizesi başvurusunda bulunmaktadırlar. Dünyanın herhangi bir yerine gitmek istendiğinde önce ülkenin vize şartının olup olmadığına dikkat edilmektedir. Almanya vize istediği için Almanya vizesi alıp yolculuk yapmak gerekmektedir. Bunun gibi Türkiye’den binlerce kişinin seyahat ettiği pek çok vizeli ülke bulunmaktadır.

Özellikle bireysel olarak seyahat edecek olan kişiler, vize sürecinde büyük hatalar yapabilmektedirler. Ya evraklarda yanlışlıklar, hatalar olabilmekte ya da kişisel olarak başvuru sürecinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Zorlukla alınan randevuyu kaçırmak, evrakları yetiştirememek gibi pek çok aksilik boy gösterebilmektedir. Bu gibi bir durumun yaşanmaması adına vize hizmeti sunan acente tercih etmek daha sağlıklıdır. Sizin yerinize sürece hâkim olan ve işinde kendini ispatlamış şirketler her zaman daha pozitif sonuç almayı mümkün kılmaktadır.

Grup Vize Başvuruları

İspanya vizesi almak için başvuru yapan bir grubun kendi başına dağınık şekilde yaptığı başvuru, yüksek oranda olumsuz dönüt almaktadır. Çoğu zaman her kafadan bir ses çıkmakta, bilen ve bilmeyen kişiler karmaşa yaşanmasına neden olmaktadır. Bu noktada devreye girip sizin için süreci kolaylaştırmaya aday olabiliriz. Ne kadar kalabalık bir grup olursanız olun her biriniz için İspanya vizesi, Almanya vizesi gibi onlarca vizeyi pratik şekilde alabiliriz.

Grupsal başvurular en sıkıntılı başvurulardır. Birçok kişi nasıl olsa kalabalığız üstesinden gelebiliriz diye düşünür fakat evrak kargaşası pek de olumlu netice vermez. Bunun yerine belli bir plan dâhilinde tertipli ve düzenli çalışan bir ekibe güvenirseniz işler çok daha kolay halledilebilir.

Neden Biz?

Vizetürkiye olarak neden bizi tercih etmeniz gerektiğini merak edebilirsiniz. Piyasada onlarca acente varken niçin bize fırsat vermelisiniz?

Bize şans tanımalısınız çünkü işini en iyi şekilde yapan profesyonel bir ekibe sahibiz. Anlık güncel bilgileri edinebilen, yabancı dil donanımına sahip, yetkin ve diyalog performansı çok yüksek olan çalışanlara yer vermekteyiz. Hem müşterilerimizle hem de yetkili kurum temsilcileri ile oldukça güçlü iletişim bağı kurabiliriz. Sizin için saatler ya da günler alan başvuru süreci, bizim için yalnızca birkaç dakika sürebilir.

Zaman kaybetmeden yurt dışına çıkmak isterseniz, alanında kendini ispat etmiş bir ekip, şirket olarak bizi tercih etmelisiniz.

 Bizi Tercih Etmenizin Avantajları

Vize işlemleriniz için Vize Türkiye’yi tercih ederseniz tüm sürecin daha kolay işlediğini görebilirsiniz. Başvuru aşamasında özellikle evrak toparlamak için mesai saatlerini kovalamak, bu süreçte kendi işinizden kalmak gibi bir sıkıntı, problemlere neden olabilmektedir. Buna engel olabilmek için sizin yerinize tüm evrakları düzenli şekilde bir araya getirecek olan ekibimize güvenebilirsiniz.

Vize başvuru sürecini en az maliyetle sizin açınızdan en ekonomik sonuçla neticelendireceğinizden emin olabilirsiniz. Hem emek hem de finansal açıdan kâr elde etmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Bize Neden Güvenmelisiniz?

Bir ekip olarak her şeyden önce sizin güveninizi kazanmayı hedeflemekteyiz. Kişisel bilgilerinizi sunacağınız, banka bilgilerinizi, kimlik detaylarınızı emanet edeceğiniz bir firma olarak sırtınızı yaslayabileceğiniz yegâne adres olmayı amaçlamaktayız. Bu açıdan birçok şirketin sıkıntıya neden olduğu güvenlik hususunda çok güçlü alt yapımız olduğundan emin olabilirsiniz.

Sizinle ilgili hiçbir bilgiyi, 3. şahıslarla paylaşmadan sürecin sonuna kadar güvenli şekilde koruyacağımızdan emin olabilirsiniz.

E&G Turizm olarak; sizlere çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz.

Bu konuda desteklerinizi ve önerileriniz bekler.

İyi Tatiller dileriz