Whatsapp Destek Hattı

ORGATEC Uluslararasi Ofis Yönetim ve İç Tasarim Fuarı

Uluslararası Ofis Yönetim ve İç Tasarım Fuarı 27 – 31 Ekim 2020 Köln Almanya Ekim ayında yapılan Orgatec Fuarı...
orgatec mobilya fuarı 2020

Uluslararası Ofis Yönetim ve İç Tasarım Fuarı

27 – 31 Ekim 2020 Köln Almanya

Ekim ayında yapılan Orgatec Fuarı 2020  bu yıl 27-31 ekim  tarihlerinde Köln şehrinde düzenlenecek .Mobilya Dekorasyon sektörlerde dünya standartlarında üretim yapabilme yeteneğine sahip birçok firmaya yer verilecektir. Dünyanın En büyük Mobilya ve dekorasyon fuarı olarak değerlendirilmektedir.

Özellikle Mobilya sektöründeki üretici ve yeni yatırımda bulunmak isteyen  firmalar  için yeni pazarlara bulunabilecek fuar olma özelliği taşınmaktadır.Orgatec fuarına dünyada birçok katılımcı gelmektedir. Sektörde calışanlar için bulunmaz fırsatlar bulunmaktadır.

Orgatec Fuarı 2020  Mobilya fuarına grup veya münferit olarak  tur  ve Almanya vizesi ve Shengen vizesi  başvurularında hizmet vermekteyiz.

Telefon ,mail veya Whatsapp hattımızdan destek alabilirsiniz.Fuar dönemin yoğun olduğunu göz önünnde bulundurarak öncede vize ,otel konaklama ve uçak rezervasyonlarınızı önceden yaptırmanızı tavsiye ederiz.Özellikle vize işlemlerinizi son dakika bırakmamalısınız. Özellikle de fuar dönemlerinde otel ve uçak  ödemelerinizin iadelerinde sıkıntı yaşanabilmektedir.

Whatsapp ile Ulaşmak İçin Tıklayın

 

 

 

Ziyaretçi Görüşleri


Görüşlerinizi ziyaretcilerimizle paylaşmak ister misiniz ?

Görüşlerinizi ziyaretcilerimizle paylaşmak ister misiniz ?