Whatsapp Destek Hattı

Cezayir Vizesi

Cezayir vizesi işlemleri, Cezayir vizesi ücreti nedir?, Cezayir gerekli evraklar nelerdir?, Cezayir vizesi nasıl alınır?, Cezayir vizesi için online başvuru yapın

Whatsapp ile bilgi al

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları  Cezayir vizesi  almak zorundadır. Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri anılan ülkeye yapacakları 3 aya kadar  vizeden muaftır. Ticari Ziyaretlerde Ticari Davetiye Gereklidir.
Cezayir vizenizi acentemiz sizin adınıza başvurma yetkisine sahiptir.
*Pasaportlarınızın en az 6 aylık geçerlilik süresi bulunmalıdır.
*2 adet biometrik fotoğraf – Cezayir turistik vize başvuru işlemlerinde kullanılacak fotoğraflar; 2 adet, 3×3.5 cm ölçülerinde, Cezayir vize başvuru sahibinin güncel halini yansıtan, maksimum son 3 ay içerisinde çekilmiş, arka fonu beyaz olmalıdır. Fotoğraflar başvuru formundaki fotoğraf kutucuğuna dikkatlice yapıştırılmalıdır. Cezayir vize işlemlerinde kullanılacak  fotoğrafların daha önce alınmış herhangi bir vize işleminde kullanılmış olmaması gerekir.
*Pasaport – Cezayir turistik vize başvurularında kullanılacak pasaportun son 10 yıl içerisinde çıkarılmış  gerekmektedir.
*Cezayir vizesi için Cezayir İstanbul Başkonsolosluğu’na Ankara’da ikamet eden kişiler hariç tüm şehirlerde ikamet eden kişiler başvuru yapabilmektedir.
cezayir-vize-ankara

 

Cezayir Vize Ücreti Ne Kadar?

Cezayir vize ücreti başvuru amacınıza göre değişiklik gösterebilir .Vize başvuru amacınıza göre değişiklik olabilir Bu nedenle başvuru tarihinde acentenizden detaylı bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Cezayir Vize Evrakları

Ticari amaçla Cezayir’i ziyaret edecekseniz  2 adet biyometrik fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi ve iş sözleşmesi ve şirket imza sirküsü ile başvuruda bulunmanız gerekmektedir..  Cezayir Vizesi başvurudan sonra 10 iş günü içinde çıkabilmektedir. Konsosluk  gerek gördüğü takdirde vize  için ek belge talebinde bulunabilir. Vize başvurusunda bulunduğunuz dönemi göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Özellikle bayram ve tatil günlerinde vize başvuru süreleri uzamaktadır. Vize evraklarınızın orjinalliğine dikkat etmelisiniz. Başvurunuzu aracı firmalar ile yapabilirsiniz.

 

Cezayir İŞVEREN VİZESİ


Konsolosluğa hitaben yazılmış dileksi

İmza Sirküleri

Yeni tarihli faaliyet belgesi

Ticari sicil gazetesi fotokopisi

Vergi levhasının fotokopisi

Banka Hesap cüzdan fotokopisi

Cezayir İŞÇİ VİZESİ


Konsolosluğa hitaben yazılmış dileksi

İmza Sirküleri

Yeni tarihli faaliyet belgesi

Ticari sicil gazetesi fotokopisi

Vergi levhasının fotokopisi

Banka Hesap cüzdan fotokopisi

Sigorta işe giriş bildirgesi,

Son üç aylık bordro

Banka Hesap cüzdan fotokopisi