Whatsapp Destek Hattı

Dubai Vizesi

Dubai vizesi işlemleri, Dubai vizesi ücreti nedir?, Dubai gerekli evraklar nelerdir?, Dubai vizesi nasıl alınır?, Dubai vizesi için online başvuru yapın

Whatsapp ile bilgi al

Acentemiz Birleşik Arap Emirlikleri   Dubai   vize başvurusu  yapmaktadır.

Dubai Vize İşlemleri

Dubai vizesi alırken ilk dikkat etmeniz gereken nokta ise seyahat amacınıza göre hareket etmektir. Yani turistik, ticari ve aile ziyareti tarzında vize çeşitleri yer almaktadır. Başvurularınızı da ona göre yapmanız gerekiyor. Dubai vizesi ücreti hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Vize harç bedelini yatırdıktan sonra acentemiz hizmet bedeli de almaktadır. Eğer eksik belgeleriniz varsa acentemiz de bazılarını halledebiliyorsunuz.

dubai vize islemleri ankara

dubai ucak bileti

Dubai Vize Başvurusu

Dubai Vizesi için Hatta başvuru yaparken pasaportunuzu bile göndermenize gerek yoktur. Pasaport ve fotoğrafınızı e-mail yoluyla fotokopilerini göndermeniz yeterli olacaktır. Diğer tüm belgeler acentemiz aracılığıyla karşılanacaktır. Dubai vize başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken ilk nokta başvuracağınız vize tipini bilmenizdir. Dubai transit vize, Dubai kısa süreli turist vizesi, uzun süreli turist vizesi, ticari vize olarak değişiklik gösteriyor. Haliyle de başvuracağınız vize tipine göre evraklar da değişiklik gösteriyor. Konsolosluk bazı durumlarda başvuru yapacağınız vize tipine göre ek evrak talebinde de bulunmaktadır.  Umuma mahsus pasaport sahipleri Dubai vizesi başvurusunda bulunmak zorundadır. Ancak diğer pasaportlar yani hizmet, hususi pasaport ve diplomatik pasaport sahipleri 180 gün içerisinde 90 günü aşmayan seyahat için başvuru yapmalarına gerek bulunmamaktadır.

Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Dubai vizesi başvurusunda bazı evraklar gerekmektedir.

  • 6 ay daha geçerliliğe sahip pasaport,
  • 2 biyometrik fotoğraf,
  • Kimlik fotokopisi,

Başlıca gerekli evraklar arasında bulunmaktadır. Vize alacağınız tipe göre hazırlanması gereken evraklarda değişiklik olabilir. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Dubai Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkıyor?

Dubai vizesi başvurusu yaptıktan sonra ne kadar sürede çıkıyor? Dubai vizesi Konsolosluk başvurularında minimum 72 saatte sonuçlandığı bildirilmektedir. Ancak bu yine vize tipine göre değişiyor.