Whatsapp Destek Hattı

Dubai Vizesi

Dubai vizesi işlemleri, Dubai vizesi ücreti nedir?, Dubai gerekli evraklar nelerdir?, Dubai vizesi nasıl alınır?, Dubai vizesi için online başvuru yapın

Whatsapp ile bilgi al

Dubai vizesi alırken ilk dikkat etmeniz gereken nokta ise seyahat amacınıza göre hareket etmektir. Yani turistik, ticari ve aile ziyareti tarzında vize çeşitleri yer almaktadır. Başvurularınızı da ona göre yapmanız gerekmektedir. Acentemiz vize başvurularından profesyonel hizmet vermekte olup form doldurma ve belgeleri düzenleme konusunda  bilgilendirmektedir. Vize harç bedelini yatırdıktan sonra acentemiz hizmet bedeli de almaktadır.vizesi başvurularından  karar verme yetkisi Birleşik Arap Emirlik  Göçmenlik bürosuna aittir.Acentemiz başvurunuzu eksiksiz yerine getirme hizmeti vermekte olup belgelerde eksiklik veya yanlış beyandan başvuru sahibi yükümlüdür. Acenteler bu konuda sadece aracılık hizmeti vermektedir.

Dubai Vize Başvurusu

vize iişlemleri  için Hatta başvuru yaparken pasaportunuzu bile göndermenize gerek yoktur. Pasaport ve fotoğrafınızı e-mail yoluyla fotokopilerini göndermeniz yeterli olacaktır. Diğer tüm belgeler acentemiz aracılığıyla karşılanacaktır. vize başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken ilk nokta başvuracağınız vize tipini bilmenizdir. Dubai transit vize, Dubai kısa süreli turist vizesi, uzun süreli turist vizesi, ticari vize olarak değişiklik gösteriyor. Haliyle de başvuracağınız vize tipine göre evraklar da değişiklik gösteriyor. Konsolosluk bazı durumlarda başvuru yapacağınız vize tipine göre ek evrak talebinde de bulunmaktadır.  Umuma mahsus pasaport sahipleri Dubai vizesi başvurusunda bulunmak zorundadır. Ancak diğer pasaportlar yani hizmet, hususi pasaport ve diplomatik pasaport sahipleri 180 gün içerisinde 90 günü aşmayan seyahat için başvuru yapmalarına gerek bulunmamaktadır.

Dubai vize islemleri

Dubai Vize Basvurusu nasıl yapılır ?

Vize Başvuru İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Dubai vize başvurusunda bazı evraklar gerekmektedir.

Başlıca gerekli evraklar arasında bulunmaktadır. Vize alacağınız tipe göre hazırlanması gereken evraklarda değişiklik olabilir.

Dubai Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkıyor?

Dubai vizesi başvurusu yaptıktan sonra ne kadar sürede çıkıyor?  Konsolosluk başvurularında 10-15 gün içerisinde  sonuçlanmaktadır.Ancak bu yine vize tipine göre değişiyor.Vize başvurularında bulunurken mutlaka dönemsel yoğunluklara dikkat etmelisiniz. Bayram ve özel günlerde gecikmeler yaşanabilir. Vize başvuruları online olarak yapılmaktadır. Vize sonuçları ise email aracılığıyla bildirilmektedir. Bu nedenle size gelen vize emailinde bulunan  çıktısını alıp seyahatiniz süresince yanınızda bulundurmanız yeterli olacaktır.