Whatsapp Destek Hattı

Küba Vizesi

Küba vizesi işlemleri, Küba vizesi ücreti nedir?, Küba gerekli evraklar nelerdir?, Küba vizesi nasıl alınır?, Küba vizesi için online başvuru yapın

Whatsapp ile bilgi al

Acentemiz Küba vizesi başvuru yetkisine sahiptir.  Küba’da da diğer ülkelerde olduğu gibi turistik vize, ticari amaçlı vize tarzında vizeler çeşitlerine ayrılmaktadır. Küba’ya tek girişte 30 gün kalma hakkı verilmektedir.

  • Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamilleri vizeye tabidir.
  • Diplomatik (Siyah), Hizmet (Gri) ve Hususi (Yeşil) Pasaport hamilleri ise, anılan ülkeye yapacakları seyahatlerinde vizeden muaftır.
  • Vize tek girişli olarak verilmektedir.

İçindekiler

Küba Vize Ücreti Ne Kadar?

Küba vize ücreti ise öncelikli olarak vize harç bedeli alınmaktadır. Aynı zamanda acenteler ile anlaşmalı yapılan başvurularda ise harç bedeli almaktayız

Küba Vizesi Nasıl Alınır?

Ankara’da Küba Büyükelçiliği’ne başvurarak Küba’ya vize alabiliyorsunuz. Ancak acentemiz sizlerin işini en kolay hale sokmak adına vize başvurularınızı gerçekleştirmektedir. Bir başka yol ise de internet üzerinden turist kartı almaktır. Ancak bu işlem sadece turistik amaçlı gidecek olan vatandaşlarımız içindir. Aile durumu, basın, iş vizeleri farklı şekilde alınabilmektedir.

Küba Vizesi İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

  • Uçak bileti
  • Geçerli bir uçak rezervasyonu
  • Vesikalık son dönemde çekilmiş bir fotoğrafınız
  • 6 ay Geçerli Pasaport

Bu belgelerin toplanıp acentemize başvurulması gerekiyor.

Küba Ankara Konsolosluğu

Küba Ankara Konsolosluğu son kararı verecek kurumdur. Vizenin kaç günde çıkacağı ve çıkıp çıkmayacağı gibi durumlar direk oraya bağlıdır. Ancak acentemiz ile vize başvuru sürecini en az stres ve yoğunlukla geçirmenizi sağlıyoruz.

Küba vizesi tatil günleri dışında 2 iş günü içinde çıkmaktadır.